W związku z rozstrzygnięciem otwartego konkursu ofert na dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej w 2023 r. informuję, iż podmioty, którym została przyznana dotacja, będą zobowiązane do zawarcia umów w podanych poniżej terminach. Do podpisania umów są uprawnione wyłącznie osoby zgodne ze stosownymi zapisami w złożonych ofertach.

Osoby reprezentujące podmioty, których oferty zostały wybrane do realizacji ww. zadania, nie mogące z różnych przyczyn stawić się w wyznaczonym terminie i miejscu w celu podpisania umowy, proszone są o kontakt z Panią Moniką Szczecińską – starszym specjalistą Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim (telefon: 95 725 50 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w celu uzgodnienia innego terminu lub formy podpisania umowy.

Nie stawienie się w wyznaczonym terminie, będzie traktowane jako rezygnacja z przyznanej dotacji.

Przypominam o obowiązku dokonania rejestracji wypoczynku w bazie Ministerstwa Edukacji i Nauki. Potwierdzenie zgłoszenia wypoczynku, organizator wypoczynku zobowiązany jest dostarczyć po ogłoszeniu wyników konkursu (przesłać na ww. adres e-mail), nie później jednak, niż do momentu podpisania umowy.

Miejsce i terminy podpisywania umów:

Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Jagiellończyka 10, III piętro,
pokój nr 434, w godz. 10.00 – 14.30.

  • 19 czerwca 2023 r. – zadania rozpoczynające się od 24 czerwca do 9 lipca br.,
  • 20 czerwca 2023 r. – zadania rozpoczynające się od 10 do 30 lipca br.,
  • 21 czerwca 2023 r. – zadania rozpoczynające się od 31 lipca do 27 sierpnia br.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. piątek, 09 czerwiec 2023 08:31 Wojciech Hliwa